Till starsidan
Close
Till starsidan

Hjälpmeny

Till starsidan

Hjälpmeny

2018-07-13
Vattenläcka Deje
Vi har lokaliserat en vattenläcka som berör boende på Björnvägen, som kommer att bli utan vatten till dess vi lagat läckan. Vi kommer att ställa ut vattentank så snart som möjligt.
Länk

Kultur, fritid och näringsliv

Här finns allmänkultur, bibliotek, kulturskola, studieförbund, föreningsstöd, ungdomsverksamhet, simhall, näringslivsarbete, folkhälsoarbete och internationella kontakter.

E-post till personal enligt principen: fornamn.efternamn@forshaga.se  

Josefin Berger

Enhetschef kultur
Ansvar: Kultur, kulturskola, bibliotek
Telefon: 054-17 20 05
E-post: josefin.berger@forshaga.se

Linda-Marie Fors

Näringslivsutvecklare
Ansvar: Stöd till företagare i Forshaga kommun, besöksnäring.
Telefon: 054-17 21 30
E-post: linda-marie.fors@forshaga.se

Anna Nilsson

Kultur- och fritidssamordnare
Ansvar: Föreningsliv, bidragsansökningar, arrangemang, Lustenrundan.
Telefon: 054-17 20 51
E-post: anna.nilsson@forshaga.se

Elin Jansson

Fritidsutvecklare
Ansvar: Fritidsfrågor
Telefon: 054-17 21 25
E-post: elin.jansson@forshaga.se

Annelie Hedvall

Administratör
Ansvar: bokning idrottshallar, ledarutbildningsbidrag, folkhälsobidrag, passerkort Forshaga Atletklubb, allmän information inom kultur och fritid.
Telefon: 054-17 22 25
E-post: annelie.hedvall@forshaga.se

Linnéa Flodkvist

Kommunikatör
Ansvar: Information, marknadsföring, press, evenemang, evenemangsskylt vid riksväg 62, Lustenrundan.
Telefon: 054-17 22 28
E-post: linnea.flodkvist@forshaga.se

Marie Hettwer

Kulturutvecklare
Ansvar: Konst, kulturfrågor
Telefon: 054-17 23 94  
E-post: marie.hettwer@forshaga.se

Dela denna information:

Tipsa en kompis

Sidan uppdaterad: 2018-02-26

Forshaga kommun

Box 93

667 22 Forshaga

Telefon: 054-17 20 00